Фільтрація:
Сортування:
За замовчуванням
За замовчуванням
Популярні
Дорогі
Дешеві
Невисоке вишукане кімнатне деревце під назвою шеффлера вирізняється дивовижною красою. Ця рослина отримала прізвисько «дерево-парасольку» за специфічну форму та розташування листя, вона родом із тропічних країн. Все частіше ефектний представник сімейства Аралієві зустрічається сьогодні у будинках та офісах, і купити шеффлеру для привітання – чудова ідея.
У природі рослина зустрічається в Австралії, Японії, низці островів Тихого океану, в природних умовах вона може цвісти. А ось при кімнатному вирощуванні шеффлер зазвичай не зацвітає, і цінують її перш за все за декоративне листя.
У цього деревця вони нагадують кисті рук з розчепіреними пальцями, а також багато хто бачать у них схожість зі спицями парасольки. Крона рослини виглядає пишною і акуратною, але потребує формування, листя може мати рівномірне зелене забарвлення або буває строкатими, з жовтими або білими плямами.
Молода рослина шеффлера може виглядати як невеликий кущик, але зі зростанням стовбур поступово оголюється. У декоративних цілях часто при вирощуванні цієї кімнатної квітки додається опора до стовбура, яка допомагає задати правильний напрямок для росту.
Вченим відомо багато різновидів шеффлерів, але для кімнатного змісту адаптовані далеко не всі з них. До найбільш затребуваних варіантів належать шеффлери:
З них найбільше полюбилася квітникарам шеффлера промениста, звана деревом-восьминогом. Вона росте в Австралії, Новій Гвінеї та на Яві, в природних умовах її висота досягає 15 м. При домашньому вирощуванні така рослина може зростати до 1-3 м.
Шеффлера деревоподібна - наступна за популярністю. Вона менша за розміром, ніж промениста, і її часто називають карликовим зонтичним деревом. Цей вид родом з Китаю, але був завезений до Австралії, деяких островів Японії, на Гаваї, Бермуди та Ямайку.
Головне, що слід знати під час догляду за такою кімнатною квіткою, — це про її токсичність. Всі частини шеффлери містять отруйні речовини, які можуть викликати у котів та собак набряк, печіння в роті, утруднене ковтання, блювання та інші проблеми зі здоров'ям. Для людей рослина не така небезпечна, але при зіткненні з нею може з'явитися контактний дерматит, тому кімнатну рослину шеффлера не можна чіпати голими руками.
Всі маніпуляції щодо догляду за ним краще проводити в рукавичках. Втім, деревцю потрібно найчастіше досить яскраве, але непряме світло, помірне полив і температура в приміщенні не нижче 12-13 ° С, щоб воно відчувало себе комфортно, так що торкатися його навряд чи доведеться часто. Рослину не можна розміщувати поблизу опалювальних приладів, влітку можна виносити на прохолодний балкон або веранду.
Поливати квітку шеффлера потрібно, коли підсохне верхній шар грунту приблизно на 1 см. Дерево-парасолька не переносить перелив, не дуже добре реагує також і на сухість. Його можна в теплу пору року підгодовувати, а пересадки воно потребує приблизно 1 раз на 2 роки.
В інтернет магазині ProFlowers.ua 🌺 можна купити Шеффлера за найвигіднішими цінами
Що б замовити Шеффлера, необхідно залишити заявку на нашому сайті ProFlowers.ua 🌷 і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей
На сайті ProFlowers доставка квітів Київ і в будь-який інший місто України - безкоштовна 🤩